Do tej pory Crypto Wallet Exodus był dostępny tylko dla systemów stacjonarnych, teraz narzędzie jest również dostępne na Androida i iOS z obsługą prawie 40 walut cyfrowych.

Dzięki obsłudze niezliczonych walut cyfrowych i zintegrowanej platformie wymiany, Exodus jest jednym z najpopularniejszych portfeli oprogramowania na rynku. Rozwiązanie jest teraz dostępne również na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Crypto Wallet Exodus jest teraz dostępny również na iOS i Androida. (Źródło: Screenshot / com! Professional) Zakres funkcjonalny wariantów mobilnych zasadniczo odpowiada zakresowi narzędzia komputerowego. Jednak wsparcie jest obecnie ograniczone do 39 walut cyfrowych, podczas gdy wersja komputerowa obsługuje ponad 100. Na pokładzie znajdują się najważniejsze waluty kryptograficzne, takie jak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Ripple (XRP) i spółka.

Aplikacje wyświetlają wartość i rozwój aktualnego portfela na stronie głównej.Wybierając poszczególne waluty, można wywołać dodatkowe informacje, takie jak rozwój wartości. Możliwe jest również wysyłanie i otrzymywanie kwot w odpowiedniej walucie. A dzięki zintegrowanemu narzędziu wymiany, różne kryptowaluty mogą być wymieniane na siebie. Jak zwykle za przelew waluty pobierane są opłaty, które są ustalane automatycznie przez aplikację.

Jeśli używasz już Exodus na swoim komputerze w systemie Windows, macOS lub Linux, możesz również połączyć narzędzie z aplikacją mobilną. Wszystko, co musisz zrobić, to wywołać funkcję przywracania w ustawieniach aplikacji, która następnie wymaga wprowadzenia dwunastu słów odzyskiwania konta.

Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak logowanie 2FA za pomocą odcisku palca lub hasło do aplikacji, nie są dostępne. Tutaj użytkownicy muszą pomóc z zasobami na pokładzie, aby zabezpieczyć dostęp do aplikacji. W każdym razie duże kwoty pieniędzy nie powinny być przechowywane na portfelu oprogramowania z połączeniem z Internetem - rozwiązania sprzętowe są do tego idealne.

Zdjęcie: Konferencja FinTechWorld Konferencja FinTechWorld Konferencja FinTechWorld odbędzie się 13 listopada w ramach TechWeek Frankfurt organizowanego przez CloserStill Media. Na tym od com! na profesjonalnej konferencji międzynarodowi eksperci opowiadają o zmianach i wyzwaniach w obszarach FinTech, LegalTech i InsurTech, które zostały wywołane przez innowacje technologiczne. Dr. Michael Gebert, dyrektor generalny European Blockchain Association (EBA), otwiera konferencję przemówieniem na temat rewolucji FinTech i bankowości przyszłości. Podpisz tutaj!

Konferencja FinTechWorld odbędzie się 13 listopada w ramach TechWeek Frankfurt organizowanego przez CloserStill Media. Na tym od com! na profesjonalnej konferencji międzynarodowi eksperci opowiadają o zmianach i wyzwaniach w obszarach FinTech, LegalTech i InsurTech, które zostały wywołane przez innowacje technologiczne.

Dr. Michael Gebert, dyrektor generalny European Blockchain Association (EBA), otwiera konferencję przemówieniem na temat rewolucji FinTech i bankowości przyszłości.

Podpisz tutaj!

Exodus wymaga co najmniej Androida 8 lub iOS 10.